SCHKBP

SVAZ CHOVATELŮ KONÍ BAROKNÍ PINTO

Aktuality

VÝSLEDKY SVODŮ 2019

KEURING / SVOD 12.10.2019  KRÁLOVICE

 

Hřebečci / Colt foals:

1. Jeremy van Bohemia – typ  BP - 44b. - 1.prémie

 

51. Just Little Anthony - typ XX - 42b. - 1.prémie 

 

Klisničky / Filly foals:

2. Jessie - typ XX - 45b. - 1.prémie

 

3. Juwia Goodshapes - typ XX - 41,5b. - 2.prémie

 

4. Just in Time - typ XX - 37b. - 3.prémie

 

5. Janniken Goodshapes - typ FB - 44b. - 1.prémie

 

6. J´adore  Dee van Sttar - odhlášena

 

ŠAMPIÓN HŘÍBAT / FOAL CHAMPION:

Jessie  - typ XX - 45b. - 1.prémie 

 

REZERVNÍ ŠAMPIÓN HŘÍBAT / RESERVE FOAL CHAMPION:

Jeremy van Bohemia – typ  BP - 44b. - 1.prémie 

 

DRUHÝ REZERVNÍ ŠAMPIÓN HŘÍBAT / SECOND RESERVE FOAL CHAMPION:

Janniken Goodshapes - typ FB - 44b. - 1.prémie 

 

Roční hřebci / Yearling stallions:

7. Imperial Black van Bohemia - typ FB - 41,5 b. - 2.prémie 

 

8. Izaac van Deamon - typ FB - 41 b. - 2.prémie 

 

Dvouletí hřebci a valaši / Two years old stallions and geldings:

9. Helios Verona – typ XX - 40,5 b. - 2.prémie 

 

10. Hidden Dragon - typ BP - 38 b. - 3.prémie

 

11. Hadrian Goodshapes – typ BP - 47,5 b. - 1.prémie 

 

ŠAMPIÓN MLADÝCH HŘEBCŮ A VALACHŮ/ YOUNG STALLION AND GELDING CHAMPION:

Hadrian Goodshapes – typ BP - 47,5 b. - 1.prémie

 

REZERVNÍ ŠAMPIÓN MLADÝCH HŘEBCŮ A VALACHŮ / RESERVE YOUNG STALLION AND GELDING CHAMPION: 

Imperial Black van Bohemia - typ FB - 41,5 b. - 2.prémie

 

Dvouleté klisny / Two years old mares:

12. Helene van Bohemia - typ FB - 41,5 b. - 2.prémie

 

13. Evolet - typ FB - 42 b. - 1.prémie

 

14. Hattie Goodshapes - typ FB - 38,5 b. - 3.prémie

 

15. Fleva Desiree CHDŽ - typ FB - 40,5 b. - 2.prémie

 

16. Heidi van Bohemia - typ BP - 50 b. - 1.prémie

 

ŠAMPIÓNKA MLADÝCH KLISEN / YOUNG MARE CHAMPION:

Heidi van Bohemia - typ BP - 50 b. - 1.prémie

 

REZERVNÍ ŠAMPIÓNKA MLADÝCH KLISEN / RESERVE YOUNG MARE CHAMPION:

Evolet - typ FB - 42 b. - 1.prémie

 

Klisny / Mares:

17. Toos Út Terherne - 2014, typ FB - 41 b. - 2.prémie STER

 

18. Genevieve van Bohemia – nar. 2016, typ BP - 41 b. - 2.prémie STER

 

19. Katheline - nar. 2013, typ XX - 40,5 b. - 2.prémie STER

 

20. Vinny – nar. 2011, typ XX - 40,5 b. - 2.prémie STER

 

ŠAMPIÓNKA KLISEN / MARE CHAMPION:

Toos Út Terherne - 2014, typ FB- 41 b. - 2.prémie STER

 

REZERVNÍ ŠAMPIONKA KLISEN / RESERVE MARE CHAMPION:

Genevieve van Bohemia – nar. 2016, typ BP - 41 b. - 2.prémie STER

 

Ster klisny / Ster mares

21. T-Iris – Ster 2. prémie, nar. 2014, typ FB - 43,5 b. - 1.prémie STER

 

22. Edele - Ster 2. prémie, nar. 2014, typ FB - 41,5 b. - 2.prémie STER

 

23. Klaske – Ster 2. prémie, nar. 2011, typ FB - 2.prémie STER

 

24. Dandelion Tu. – Ster 1. prémie, nar. 2009, typ FB - 45,5 b. - ELITE

 

ŠAMPIÓNKA STER KLISEN / STER MARE CHAMPION:

Dandelion Tu. – Ster 1.prémie, nar. 2009, typ FB - 45,5 b. - ELITE


 

REZERVNÍ ŠAMPIÓNKA STER KLISEN / RESERVE STER MARE CHAMPION:

 T-Iris – nar. 2014, typ FB - 43,5 b. - 1.prémie STER

 

 

Valaši / Geldings:

25. Fill Encantador es Aqui – nar. 2015, typ XX - 41b. - STER 2. prémie

 

Hřebci / Stallions:

26. Geraldino – nar. 2016, typ BP - 46,5 b LICENCE

 

27. Gladiator Goodshapes – nar. 2016, typ BP - 38 b. - 3.prémie

 

ŠAMPIÓN HŘEBCŮ A VALACHŮ / STALLION AND GELDING CHAMPION:

Geraldino – nar. 2016, typ BP - 46,5 b LICENCE

 

IBOP pod sedlem / IBOP ridden:

28.     Brandus XX25 - 68,5b - splnil IBOP pro plemenné hřebce

 

21.     T-Iris - 60,5b - splnila

 

22.     Edele - 61b - splnila

 

24.     Dandelion Tu. - 61,5b. - splnila, na základě zkoušek získala definitivní titul ELITE

 

19.     Katheline - 52,5b - nesplnila

 

ŠAMPIÓN VÝKONNOSTNÍCH ZKOUŠEK / BEST IBOP:

Brandus XX25 - 68,5b

 

REZERVNÍ ŠAMPIÓN VÝKONNOSTNÍCH ZKOUŠEK / RESERVE BEST IBOP:

Dandelion Tu. - 61,5b

 *

NEJLEPŠÍ KŮŇ TYPU XX / BEST HORSE OF XX TYPE:

Jessie - 1. prémie

 

NEJLEPŠÍ KŮŇ TYPU FB / BEST HORSE OF FB TYPE:

Dandelion Tu. ELITE

 

 

REZERVNÍ ŠAMPIÓN SVODU / RESERVE SUPREME CHAMPION:

Hadrian Goodshapes - 1.prémie

 

 

ŠAMPIÓN SVODU /  SUPREME CHAMPION: 

Heidi van Bohemia - 1.prémie

 

 

*************************************

   

KEURING /SVOD 13.10.2019  NOVÉ ZÁMKY

 

Hřebečci / Colt foals:

29. Jupiter Fanni - typ XX - 42b - 1. prémie

30. Jessy Verona - typ XX - bez prémie

31. Joulaky Nikols - typ FB - 39b. - 3. prémie

32. Jasper Fanni - typ FB - 41b. - 2.prémie

33. Jaram - typ BP - 40b - 2. prémie

34. Jersy van Silesia - typ BP - 47b. - 1. prémie

Klisničky / Filly foals:

35. Judie Rychlebská - typ FB - 41b. - 2. prémie

36. J´ada van de Juude RH - typ BP - neposouzena  (úraz při přepravě)

 

ŠAMPIÓN HŘÍBAT / FOAL CHAMPION:

Jersy van Silesia - typ BP - 47b. - 1. prémie

 

REZERVNÍ ŠAMPIÓN HŘÍBAT / RESERVE FOAL CHAMPION:

Jupiter Fanni - typ XX - 42b - 1. prémie

 

DRUHÝ REZERVNÍ ŠAMPIÓN HŘÍBAT / SECOND RESERVE FOAL CHAMPION:

Judie Rychlebská - typ FB - 41b. - 2. prémie

 

Roční klisny / Yearling mares:

37. Isabell Joe Rox - typ BP - 44b.- 1. prémie

Dvouleté klisny / Two years old mares

38. Heidy van Silesia - typ FB - 39b - 3. prémie

39. H. Roxa Joe - typ BP - 45b. - 1. prémie

 

ŠAMPIÓNKA MLADÝCH KLISEN / YOUNG MARE CHAMPION:

H. Roxa Joe - typ BP - 45b. - 1. prémie


 

REZERVNÍ ŠAMPIÓNKA MLADÝCH KLISEN / RESERVE YOUNG MARE CHAMPION:

Isabell Joe Rox - typ BP - 44b.- 1. prémie

 

Klisny / Mares:

40. Glow N Amber – nar. 2016, typ FB - 37,5b. - 3. prémie stb

41. Greis from Bonte – nar. 2015, typ XX - 40b. - 2. prémie STER

42. Cecília – nar. 2014, typ XX - 39b. - 3 prémie stb

43. Keen Wiennetta van de Best – nar. 2011, typ FB - 40b. - 2. prémie STER

44. Gina Irene – nar. 2010, typ FB - 41b. - 2. prémie STER

 

ŠAMPIÓNKA KLISEN / MARE CHAMPION: 

Gina Irene – nar. 2010, typ FB - 41b. - 2. prémie STER

 

REZERVNÍ ŠAMPIONKA KLISEN / RESERVE MARE CHAMPION:

Keen Wiennetta van de Best – nar. 2011, typ FB - 40b. - 2. prémie STER

 

Ster klisny / Ster mares :

45. Elizabeth – Ster 2. prémie, nar. 2014, typ FB - zůstává Ster 2. prémie

46. Emikö Christine van Pawlowitz – Ster 1. prémie, nar. 2014, typ BP - ELITE

47. Inez R. S. – Ster 2. prémie, nar. 2010, typ FB - zůstává Ster 2. prémie

48. Yfke fan 'e sân ieren – Ster 1. prémie, nar. 2007, typ FB - ELITE

 

ŠAMPIÓNKA STER KLISEN / STER MARE CHAMPION:

Yfke fan 'e sân ieren – Ster 1. prémie, nar. 2007, typ FB - ELITE


 

REZERVNÍ ŠAMPIÓNKA STER KLISEN / RESERVE STER MARE CHAMPION:

Emikö Christine van Pawlowitz – Ster 1. prémie, nar. 2014, typ BP - ELITE

 

Hřebci/ Stallions:

49. Segal Bonte – nar. 2017, typ XX - 44b. udělena licence

 

VÍTĚZ HŘEBCŮ / BEST STALLION: 

Segal Bonte – nar. 2017, typ XX - 44b. udělena licence

 

IBOP pod sedlem / ridden:

46.  Emikö Christine van Pawlowitz - 68b - splnila

50.  Deros  XX Ster 58 - 60b - splnil

48.  Yfke fan 'e sân ieren - 64b - splnila

 

ŠAMPION VÝKONNOSTNÍCH ZKOUŠEK / BEST IBOP:

Emikö Christine van Pawlowitz - 68b

 

REZERVNÍ ŠAMPION VÝKONNOSTNÍCH ZKOUŠEK / RESERVE BEST IBOP:

Yfke fan 'e sân ieren - 64b

 

*

NEJLEPŠÍ KŮŇ TYPU XX / BEST HORSE OF XX TYPE:

Segal Bonte

 

NEJLEPŠÍ KŮŇ TYPU FB / BEST HORSE OF FB TYPE:

Yfke fan 'e sân ieren

 

REZERVNÍ ŠAMPIÓN SVODU / RESERVE SUPREME CHAMPION:

H. Roxa Joe

 

 ŠAMPIÓN SVODU /  SUPREME CHAMPION:

Jersy van Silesia

01.10.2019

K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentáře



Bold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici sedmnáct:

SCHKBP

SVAZ CHOVATELŮ KONÍ BAROKNÍ PINTO
Tvorba stránek pro chovatele
© 2013 Barock Pinto. Tvorba stránek