SCHKBP

SVAZ CHOVATELŮ KONÍ BAROKNÍ PINTO

Aktuality

Výsledky svodu 6.10.2018

  

 Katalogy možno zaslat poštou. 

 

 

 

ŠAMPIÓN SVODU:

Heidi van Bohemia 

Šampion Svodu koní BP 2018

REZERVNÍ ŠAMPIÓN SVODU:

 Imperius Goodshapes 

Rezervní šampion Svodu koní BP 2018

 

Ceny na Svod koní BP 2018 věnovali:

--> Sponzoři Svodu 2018 <--

 

 

 

HŘÍBATA / FOALS 

Hřebečci / Colts:

1)    Invisible  – typ BP (Oso Hermes x Adel 357) - 41 bodů - 2. prémie

       maj.: Ladislav Špát

 

2)    Iron Happy Horse  - typ BP ********

 

3)    Imperius Goodshapes  - typ BP (Allard BP21 x Quintus) - 48 bodů - 1. prémie ŠAMPIÓN

       maj.: Gabriela Jašurková Mikutová

 

4)    Ixiane Don Carwera  - typ BP (Allard BP21 x Ait 410) 45,5 bodů - 1. prémie

       maj.: Zdeňka Navrátilová

 

 

ŠAMPIÓN HŘEBEČKŮ : IMPERIUS GOODSHAPES

 

 

Klisničky / Fillies:

5)    Inffinity van de Juude RH  - typ BP (Allard BP21 x Knaap van de Pluum) - 47 bodů - 1. prémie ŠAMPIÓNKA

       maj.: Nikola Kredatuszová

 

6)    Isabó Goodshapes  - typ BP (Allard BP21 x Baron fan Odingastate) 45 bodů - 1. prémie

       maj.: Vladimír Jašurek

 

 

ŠAMPIÓNKA KLISNIČEK : INFFINITY VAN SE JUUDE RH

 

 

 

MLADÍ / YOUNG HORSES

Roční hřebci / Yearling colts

7)    Jantar Bonte  - typ XX (Bonte Monte x nezn.) 38 bodů - 3. prémie

       maj.: Lenka Kratochvílová

 

8)    Hélios Verona  - typ XX (Deros Ster 58 x nezn.) 39 bodů - 3. prémie

       maj.: Veronika Kašparová

 

9)    H´Princ Verona  - typ XX (Deros Ster 58 x Baxter) 37,5 bodů - 3. prémie

       maj.: Veronika Egerová

 

10)  Hakim S. von Wüst Proshwitz  - typ BP (Allard BP 21 x Folkert 353) - 43 bodů - 1. prémie ŠAMPIÓN

       maj.: Soňa Konopáčová

 

 

ŠAMPIÓN ROČNÍCH HŘEBCŮ : HAKIM S. VON WÜST PROSHWITZ

 

 

 

Dvouletní hřebci / Two-years-old colts:

11)  Geraldino  - typ BP (Bernstein x Jasper 366) - 40,5 bodů - 2. prémie

       maj.: Alena Miklánková

 

12)  Aart S.V.  - typ FB (Jurre O. x Jerkke 434) - 44,5 bodů - 1. prémie ŠAMPIÓN

       maj.: Lenka Varmusová

 

ŠAMPIÓN DVOULETÝCH HŘEBCŮ: AART S.V.

 

 

 

Roční klisny / Yearling fillies:

13)  Evolet  - typ FB (Jurre O. x Maurus 441) - 40,5 bodů - 2. prémie

       maj.: Kristina Kubíková

 

14)  Hendrikje  - typ FB (King XX02 x Erik 351) - 37 bodů - 3. prémie

       maj.: Anna Kosinková

 

15)  Heidy van Silesia  - typ FB (Allard BP 21 x Wobke 403) - 43,5 bodů - 1. prémie

       maj.: MVDr. Aneta Pierzynová

 

16)  Heidi van Bohemia  - typ BP (Allard BP 21 x Fridse 423) - 48 bodů - 1. prémie ŠAMPIÓNKA

       maj.: Ing. Michaela Pokorná

 

17)  H-Roxa Joe  - typ BP (Roxandro x Olrik 383) - 45 bodů - 1. prémie

       maj.: Kateřina Urbánková

 

18)  Hauriel S. von Wüst Proshwitz  - typ BP (Bellman BP 1 x Maeije 440) - 40 bodů - 2. prémie

       maj.: Soňa Konopáčová

 

ŠAMPIÓNKA ROČNÍCH KLISEN : HEIDI VAN BOHEMIA


 

 

Dvouleté klisny / Two-years-old fillies:

19)  Ginevra Týnecká  - typ XX (Lanos XX 14 x nezn.) - 40 bodů - 2. prémie

       maj.: Tereza Kateřina Petková

 

20)  Glow N Amber  - typ FB (TT Watani King x Reinder 452) - 40,5 bodů - 2. prémie

       maj.: Veronika Egerová

 

21)  Genevieve van Bohemia  - typ BP (Bellman BP 12 x Jerke 434) - 42 bodů - 1. prémie ŠAMPIÓNKA

       maj.: Ing. Michaela Pokorná

 

 

ŠAMPIÓNKA DVOULETÝCH KLISEN : GENEVIEVE VAN BOHEMIA

 

 

KLISNY/ MARES:

22)  Wiky  - typ FB (Baron fan Odingastate x Jasper 366) - 40,5 bodů - 2. prémie STER

       maj.: Magdalena Červenková

 

23)  Zoe van de Hondshoeve  - typ FB (Hette 481 x Sape 381) - 41,5 bodů - 2. prémie STER

       maj.: Jana Zušťáková

 

24)  Little Dee Dee  - typ XX (nezn. x Grantast) - 38 bodů - 3. prémie

       maj.: Veronika Egerová

 

25)  Clarinda  - typ BP (Bontfire XX06 x Rindert 406) - 45,5 bodů - 1. prémie STER, navržen titul ELITE , ŠAMPIÓNKA

       maj.: Petra Holubová

 

26)  Nana von Rodowitz  - typ FB (Teufel von Rodowitz x Nanning 374) - 38 bodů - 3. prémie

       maj.: Veronika Kutalová

 

27)  Klaske  - typ FB (Reinder 452 x Mintse 384) - 41 bodů - 2. prémie STER

       maj.: Magdalena Červenková

 

28)  Gina Irene  - typ FB ***********

 

29)  Dandelion Tu.  - typ FB (Jerke 434 x Tsjomme 329) - 43 bodů - 1. prémie STER, REZERVNÍ ŠAMPIÓNKA

       maj.: Martin Sainer

 

30)  Ariane van de Klompstee  - typ FB (Jerke 434 x Time 398) - 39 bodů - 3. prémie

       maj.: Ing. Michaela Pokorná

 

 

ŠAMPIÓNKA KLISEN : CLARINDA

 

REZERVNÍ ŠAMPIÓNKA KLISEN : DANDELION TU.

 

 

 STER KLISNY/ STER MARES

31)  Emikö Christine van Pavlowitz  - typ BP (Ceasar ter Linden x Beart 411) - 46 bodů - 1. p. STER, navržen titul ELITE

       maj.: Mgr. Kristýna Vrzalová

 

32)  Yfke fan’e sân ieren  - typ FB (Beart 411 x Anton 343) - 47 bodů - 1. p, STER, navržen titul ELITE, ŠAMPIÓNKA

       maj.: Mgr. Kristýna Vrzalová

 

 

ŠAMPIÓNKA STER KLISEN : YFKE FAN´E SÄN IEREN

 

 

HŘEBCI /STALLIONS:

33)  Brandus  - typ XX (nezn. x nezn.) - 46,5 bodů - UDĚLENA LICENCE, ŠAMPIÓN

       maj.: Anna Kosinková

 

34)  Darius  – typ FB (Baron fan Odingastate x nezn.) - 44 bodů - UDĚLENA LICENCE

       maj.: Jaroslava Dvořáková

 

35)  Blackfire Goodshapes  - typ BP *********

 

ŠAMPIÓN HŘEBCŮ : BRANDUS

 

 

 VÝKONNOSTNÍ ZKOUŠKY POD SEDLEM /IBOP RIDING:

36)  Egbert BP STER 59  - 63,5 bodů SPLNIL, VÍTĚZ ZKOUŠEK

 

35) Blackfire Goodshapes STER  – typ BP *********

 

VÍTĚZ VÝKONNOSTNÍCH ZKOUŠEK : EGBERT BP STER 59 

 

 

 DOPROVODNÝ PROGRAM / PRESENTATION 

37)  Rocky Cent  – typ BP (Mies  F. D. Tsjustere Stal x Cenzus)

       maj.: Ing Petra Peksová, Agentura De Costy

 

38)  Bernstein XX 11 (Beethowen x Eurolines)

       maj.: Anna Reinbergerová

 

39)  Special Coloured XX 16 (Zo special x Weiden)

       maj.: Anna Reinbergerová

 

40)  Erick BP 36 (Baron fan Odingastate x Step)

       maj.: Vladimír Jašurek

06.10.2018

Tento článek byl uzavřen. Nemůžete k němu přidávat další komentáře.


SCHKBP

SVAZ CHOVATELŮ KONÍ BAROKNÍ PINTO
Tvorba stránek pro chovatele
© 2013 Barock Pinto. Tvorba stránek